Jak szybko wysyłacie towar?

Jak szybko wysyłacie towar?

Czas wysyłki zależny jest od usługodawcy dostarczającego nasze przesyłki.

 • KURIER DPD
  Nasza umowa z firmą kurierską przewiduje dostawę na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki. Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16 – nadawane są standardowo tego samego dnia z dostawą do Klienta w następnym dniu roboczym.
  Zamówienie złożone w soboty, dni wolne od pracy i święta wysyłane są standardowo w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
  Zamówienia płatne on-line (przedpłata: karta kredytowa, przelew) wysyłane są w takim samym terminie o ile wpłata zostanie zaksięgowana na koncie przed godziną 16:00. Wybierając taką formę płatności – polecamy składać zamówienie nieco wcześniej.
  PRZYKŁAD:
  Jeśli zamówienie zostanie złożone we wtorek o godz. 15.00 – przesyłka powinna dotrzeć do Klienta w środę. Jeśli zostanie złożone w sobotę o 15.00 – przesyłka zostanie nadana w poniedziałek z przewidywaną dostawą na wtorek.
  W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH POWYŻSZE TERMINY MOGĄ ULEC WYDŁUŻENIU, O CZYM KLIENT BĘDZIE INFORMOWANY PRZEZ OBSŁUGĘ SKLEPU NAJSZYBCIEJ JAK TO MOŻLIWE.
 • POCZTA POLSKA – KURIER
  Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 48h.
 • X-PRESS COURIERS
  Zamówienia złożone od poniedziałku do piątku do godziny 10:00 są zazwyczaj doręczane tego samego dnia w godzinach 18:00-22:00. Ta metoda dostawy funkcjonuje w sześciu aglomeracjach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Łodzi. Szczegóły na stronie informacyjnej.
 • ODBIÓR W PLACÓWKACH POCZTY POLSKIEJ, PUNKTACH RUCH, NA STACJACH ORLEN ORAZ W SKLEPACH ŻABKA I FRESHMARKET
  Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj 48 godzin. Godziny odbioru zależą od godzin pracy wybranego punktu>>
 • PACZKOMATY INPOST
  Czas realizacji zamówienia, w przypadku Paczkomatów InPost, wynosi zazwyczaj 48 godzin. Dotyczy dni roboczych.
 • ODBIÓR W SALONIE MEDICINE
  W przypadku wyboru tej metody dostawy, czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 72 godzin. Do czasu realizacji zamówienia nie wliczają się weekendy i dni wolne od pracy.
  (sprawdź listę Salonów>>)
 • ODBIÓR W PUNKCIE ODBIORU KRAKÓW
  Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 standardowo czekają na Klienta w punkcie odbioru od godz. 18:00. Zamówienia złożone po godz. 16:00 są gotowe do odbioru w następny dzień roboczy. O możliwości odbioru paczki klienci informowani są poprzez wiadomość SMS.
 • ODBIÓR W PUNKTACH PICKUP DPD
  Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku do godz. 16:00 standardowo czekają na Klienta w punkcie odbioru następnego dnia roboczego. O możliwości odbioru paczki, klienci informowani są poprzez wiadomość SMS.
 • WYSYŁKA DO UNI EUROPEJSKIEJ
  W przypadku wyboru dostawy do jednego z krajów Unii czas dostawy jest zróżnicowany w zależności od wybranego kraju. Sprawdź szczegóły>>